Schema genrep 25 Nov

Posted · Add Comment

Genrep 25 November 2017. Alice i Underlandet

Alla elever måste vara på teatern senast 30 minuter innan de ska dansa på scenen.

Kl. 9.30-10.00

Fiskar                                             Steg 1 lör +Ebba, Elsa & Kadidja
Svampar                                        Pre-primary lör + Stella H & Juno
Final                                               Alla

Kl.10.00-11.30

Solister:
Alice: Ebba    Syster: Sandra    Kanin: Arabella
Vit drottning: Alice E     Kålmask: Therese
Hattmakaren: Nadine    Röd drottning:Therese    Tegäster: Estelle, Natasha
  1. Alice, Syster, Kanin
  2. Kortvirvelvind + Alice                              Steg 5 fre
  3. Dörren + Alice                                            Modern mån 19.30
  4. Havet                                                              Steg 4 ons
  5. Fiskar + Alice                                             Steg 1  sön Ingarö
  6. Katten + Alice                                            Steg 4 lör
  7. Träden + Alice + Vit drottning           Steg 3 Ingarö
  8. Blomvals + Alice                                     Steg 4 + Intermediate sön
  9. Är Alice ett ogräs? + Alice                  Advanced foundation ons
  10. Fjärilarna i trädgården                       Pre-primary fre + Matilda D, Linnea
  11. Kålmasken
  12. Arabisk dans + kålmask                      Intermediate lör
  13. Svampar (+Alice innan dans)           Preparatory tors Dieselverkstan
  14. Fyrlingarna + Alice                                Karaktär mån
  15. Hattmakaren + Alice, tegäster, Kanin
  16. Tarantella                                                  Steg 4 fre
  17. Servitriser                                                Advanced 1
  18. Fanfare + Alice 2 elever från modern dans
  19. Rosengården                                          Steg 3 ons
  20. Flamingo, Igelkottar + Alice, Röd drottning         Steg 5 tors                                                                                                 Dieselverkstan, primary
  21. Småkort                                                  Steg 1 tis Ingarö
  22. Röda drottningens solo
  23. Flamingo, Igelkottar + Alice, Röd drottning        Steg 5 tors                                                                                                Dieselverkstan, primary
  24. Tåspets + Röda drottningen                                      Tåspetsgruppen sön
  25. Röda drottningens armé                                            Modern mån 18.30
  26. Krig + Alice, Röd drottning                                       Modern mån + tis
  27. Vita drottningens armé + Alice                                Modern tis
  28. Alice, Kaninen, systern
  29. Final Alla

Kl. 12.00-13.30

Solister:
Alice: Matilda                               Syster: Iraida                                Kanin: Noemi
Vit drottning: Paulina               Kålmask. Jill                                  Hattmakaren: Isabel
Röd drottning: Elin                     Tegäster: Etelle, Natasha
  1. Alice, Syster, Kanin
  2. Kortvirvelvind + Alice                              Steg 5 fre
  3. Dörren + Alice                                           Modern mån 19.30
  4. Havet                                                             Steg 4 ons
  5. Fiskar + Alice                                             Steg 2 sön
  6. Katten + Alice                                            Steg 4 lör
  7. Träden + Alice + Vit drottning           Steg 3 Ingarö
  8. Blomvals + Alice                                     Steg 4 + Intermediate sön
  9. Är Alice ett ogräs? + Alice                   Advanced foundation ons
  10. Fjärilarna i trädgården                       Steg 1 mån + Matilda Taube
  11. Kålmasken
  12. Arabisk dans + kålmask                      Intermediate lör
  13. Svampar (+Alice innan dans)           Preparatory fre
  14. Fyrlingarna + Alice                                Karaktär mån
  15. Hattmakaren + Alice, tegäster, Kanin
  16. Tarantella                                                  Steg 4 fre
  17. Servitriser                                               Advanced 1
  18. Fanfare + Alice 2 elever från modern dans
  19. Rosengården                                         Steg 3 ons
  20. Flamingo, Igelkottar + Alice, Röd drottning          Steg 5 tors                                                                                                  Dieselverkstan, primary
  21. Småkort                                                  Primary lör + Neea
  22. Röda drottningens solo
  23. Flamingo, Igelkottar + Alice, Röd drottning           Steg 5 tors                                                                                                   Dieselverkstan, primary
  24. Tåspets + Röda drottningen        Tåspetsgruppen sön
  25. Röda drottningens armé               Modern mån 18.30
  26. Krig + Alice, Röd drottning           Modern mån + tis
  27. Vita drottningens armé + Alice     Modern tis
  28. Alice, Kaninen, systern
  29. Final Alla